IT üzemeltetési és rendszergazdai szolgáltatásokat nyújtunk.
Önnek is segíthetünk? Tel.: +3612251232

Állás a DOIT-nál: Windows desktop, laptop és user támogató munkatárs

Keresünk Windows-os desktop support munkatársakat. Kétféle munkakörre is keresünk új csapattagokat: távoli és helyszíni Windows támogatót.

A távoli munka: az első 3 hónapban be kell járni az irodánkba összeszokás és tanulás céljából, a későbbiekben otthonról vagy bárhonnan végezhető a munka. Tekintettel arra, hogy Beregszászban van irodánk, és sok munkatársunk környékbeli, ezért erre a munkakörre elsősorban kárpátaljai jelenktezőket várunk.

A helyszíni munka Budapesten: az ügyfeleink többnyire Budapesten és környékén találhatóak, így itt kell a munkát elvégezni.

Tipikus feladatok:

Windows beállítások: mail, internet elérés, AD, nyomtatás, cégspecifikus igények beállítása, hibaelhárítás.

Helyi hálózati - kábeles LAN és wifi - hibaelhárítás.

Az ügyfeleink egy része külföldi tulajdonú, így egyes esetekben feladat lehet az anyacég IT szakemberei kérései szerint eljárni, elvégezni a beállításokat a rendszeren. A kapcsolattartás lehet a te dolgod (ha tudsz angolul), vagy megoldja más csapattagunk.

Elvárások a csapattagjaink felé:

  • Megbízhatóság: időpontokat és más ígéreteket tartsad be, ha valami közbe jön, időben szólj előtte.
  • A felhasználókkal és más IT-sokkal való barátságos kommunikáció (mi alapvetően szeretjük az embereket).
  • IT feladatok és projektek megértése.
  • Agilis hozzáállás, azaz örömmel dolgozzál, szeressed a pörgést.
  • Logikus gondolkodás: hibakeresés során tudjál jó kérdéseket feltenni jó eszközökkel, és az eredményeket helyesen analizálni, azokból következtetéseket levonni.
  • Informatikai ismeretek.

Előny, de nem kötelező:

  • Angol vagy bármilyen más nyelvtudás.
  • Ha sportolsz valamit.
  • Hobbi: ha valami teljesen másban jó vagy, és szívesen megosztod másokkal.

Mit kínálunk?

  • Változatos munka: sokféle IT környezetben és eszközzel, sokféle emberrel dolgozhatsz.
  • Szabad választás alkalmazotti vagy vállalkozói státusz között: mindkettő módon csatlakozhatsz a csapatunkhoz. Természetesen mindkét esetben a vonatkozó jogszabályok szellemiségének és betűjének betartásával. Vállalkozói státuszban nominálisan többet kereshetsz, nagyobb önállósággal rendelkezel, és a társadalombiztosítás által adott szolgáltatásokat magadnak kell lefedned. Alkalmazottként a társadalombiztosítás szolgáltatásai adottak, és rád is, ránk is a Munka Törvénykönyve előírásai kötelezőek, már amennyiben magyar adórezidensként dolgozol.
  • Rugalmas munkavégzés: ez alatt azt érjük, hogy vállalás arányosan tudsz keresni. Ha valaki épp kevesebb munkát szeretne vállalni, és pl. csak fél napokat dolgozni egy ideig, vagy iskola miatt rendszeresen X napon nem dolgozik, akkor eszerint tudja szervezni a munkáját, és nyilván kevesebbet keres - ha valaki egy ideig szívesen dolgozik napi 12-14 órát, és többet szeretne keresni, akkor van lehetősége extra feladatokat vállalni.
  • Általánosságban: az emberi méltóságod megbecsülése, a szabadságod lehető legnagyobb tiszteletben tartása fontos számunkra. Azaz amellett, hogy a cégünk egy közösség, és örülünk, ha az új kollégák csapattagokká válnak, de ez nem elvárás. Jöhetsz a céges összejövetelekre, de távol is maradhatsz ezektől.

A munkavégzés helye:

  • Távoli segítség esetén bárhonnan, azonban a csendes, az ügyfelek felé professzionális kiszolgálást biztosító környezet és az elégséges sávszélesség követelmény. Ha nem tudod ezt biztosítani, akkor a központi irodánkban ez adott.
  • Helyszíni munkavégzés esetén Budapest és környéke.